O nás

již 4x v Olomouci...

Vítejte ve světě květin u Svatého Mořice, kde vášeň pro krásu a svěžest květin ožívá. Jako hrdí obyvatelé Olomouce se s radostí dělíme o naše květinové umění s celým městem a jeho okolím.

 

Naše cesta: Květinářství Svatý Mořic vzniklo z lásky k přírodě a touze přinášet radost prostřednictvím květin. Od našeho skromného začátku jsme se rozrostli do čtyř prodejen po celé Olomouci, přičemž každá z nich je věnována poskytování nejlepších služeb a nejkvalitnějších květin našim zákazníkům.

 

Naše specializace: Naše specializace zahrnuje široký sortiment květin a rostlin, od tradičních růží po exotické orchideje. Jsme známí naším odborným poradenstvím a schopností vytvářet úžasné květinové aranžmá pro každou příležitost – ať už jde o svatby, narozeniny, firemní akce, nebo jen tak pro potěšení.

 

Rozvoz květin: Pochopili jsme, jak důležité je, aby květiny dorazily včas a ve vynikajícím stavu. Proto jsme v Olomouci a okolí zavedli spolehlivou a velmi žádanou službu rozvozu květin. Na nás se můžete spolehnout 7 dní v týdnu. Vždy vám zaručíme krásné, vkusné a čerstvé květiny které udělají radost v každé příležitosti.

 

Navštivte nás v jedné z našich prodejen a nechte se unést krásou, kterou nabízí příroda. Ať už hledáte dokonalý květinový dárek nebo potřebujete poradit s výběrem, náš tým odborníků je zde pro vás, aby vám pomohl najít to pravé.

Květiny Svatý Mořic – kde květiny mluví za vás

Picture1.jpg
© 2017 Květiny Svatý Mořic | Rozvoz květin. Powered by LaFlora.com.